Bodrumda Satılık Evler Bodrum Emlak Bodrum Arsa  Villa Daire
İSTANBUL
Az Bulutlu Bugün
29°C / 20°C
ANKARA
Az Bulutlu Bugün
29°C / 29°C
İZMİR
Parçalı Bulutlu Bugün
27°C / 27°C
Gümüşlü Konut Projesi
Gümüşlü Konut Projesi
Bodrum’da bir ev sahibi olmak pek çoğumuzun aklında vardır. Kimimiz merkezinden uzak isteriz kimimiz onun coşkusunu tam da yakından yaşayabileceğimiz merkezinde yer almak isteriz. Rüyalarını Bodrum’u süsleyenleri düşündük ve onun...
18 Aralık 2012 12:26
Font1 Font2 Font3 Font4
ss
Bodrumda Satılık Evler Bodrum Emlak Bodrum Arsa  Villa Daire

bodrum_excel_villaBodrum’da bir ev sahibi olmak pek çoğumuzun aklında vardır. Kimimiz merkezinden uzak isteriz kimimiz onun coşkusunu tam da yakından yaşayabileceğimiz merkezinde yer almak isteriz. Rüyalarını Bodrum’u süsleyenleri düşündük ve onun sahillerine indik. Yeni projeleri tek tek inceledik. Ve dört projeyi belirledik. Milim milim işlenmiş butik bir proje ya da tüm modernliğiyle bir rezidans veya mütevazi ve ekonomik bir mekan arayışında olanları düşünük

BODRUM AŞKI ALEVLENENLERE

Bodrum’da bir ev sahibi olmak pek çoğumuzun aklında vardır. Kimimiz merkezinden uzak isteriz kimimiz onun coşkusunu tam da yakından yaşayabileceğimiz merkezinde yer almak isteriz. Rüyalarını Bodrum’u süsleyenleri düşündük ve onun sahillerine indik. Yeni projeleri tek tek inceledik. Ve dört projeyi belirledik. Milim milim işlenmiş butik bir proje ya da tüm modernliğiyle bir rezidans veya mütevazi ve ekonomik bir mekan arayışında olanları düşünük

1- GÜMÜŞLÜK

25 DÖNÜM BAHÇE İÇİNDE 18 BUTİK EV

EN ÖZEL TASARIM

Karya Evleri

Bodrumda Satılık Evler

muskulum_ciftligi1
Bodrum’un saklanmış cennetlerinden Gümüşlük koyunda yer alan Müşkülüm Çiftliği, denize ve merkeze yakınlığı, havuzu, tenis kortu, hobi bahçeleri gibi sosyal olanaklarıyla beraber, 25 dönüm mandalina bahçesiyle Bodrum’un en yeşil projelerinden biri. Buna bir de anıt ağacı ve tescilli taş yapısı eklendiğinde Müşkülüm Çiftliği, tarihe saygı duyan ve uyandıran bir proje.

Müşkülüm Çiftliği, tam anlamıyla butik bir proje. Geçtiğimiz ay teslime hazır hale gelen  projede sadece 18 butik, bir de tescilli tarihi ev yer alıyor.Müşkülüm Çifliği’ndeki dört farklı tipte tasarlanan butik konutların büyüklükleri  90 ile 200 metrekare arasında değişiyor. Müşkülüm’deki konutlar, üç farklı kot üzerinde konumlandırılmış.

Projede ev sahibi olanlar en alt kotta 25 dönüm büyüklüğündeki mandalina, portakal ve limon ağaçlarının egemen olduğu ama, içinde kavak, kalem selvi, zeytin ağaçları, üzüm bağları ve lavanta, mine, begonvil ve acem borusu gibi bitkilerin de yer aldığı bahçeyi görüyor. Orta kotta buna bir de deniz manzarası ekleniyor. En üst kota ise tamamen deniz görüntüsü hakim.

Bu arada evler de yine yer aldıkları kotlara göre isimlendirilmiş durumda. Mandalina Evleri en alt kotta, daha geniş ve iki parçalı olarak tasarlanan Avlulu Evler orta kotta yer alıyor. En üst kotta ise Sakızlı Evler ve Vadi Evleri bulunuyor. Ayrıca her bir konutta 50 metrekare ile 180 metrekare arasında değişen teraslar da yer alıyor.

2 bin 400 metrekarelik inşaat alanına sahip projelendirilen Müşkülüm Çiftliği’nin yapımcı firması Tekfen OZ, yüzde 50 peşin, geriye kalan bölümü de 2010 sonuna kadar vadeli şekilde ödeme olanağı sunuyor.

Bu arada Müşkülüm, denize 3 dakika, Gümüşlük Merkez’e 5 dakika, Bodrum’a 30 dakika mesafede yer alıyor.

Fiyatı: 360.000 dolar- 850.000 dolar

www.muskulumciftligi.com

2- YALIKAVAK

PANAROMİK DENİZ VE GÜNEŞ MANZARASI
karia_evleri_bodrum
Yalıkavak’ta yer alan Karia Evleri, günbatımını izlemekten haz alanlara göre. Panaromik deniz ve güneş manzarasına hakim olan proje, 10 bin metrekare alan üzerinde iki bölüm olarak tasarlandı. Birinci bölümde alanları 183 metrekare olan 4+1 villalar yer alıyor. Bunların önümüzdeki yıl teslim edilmesi planlanıyor. İkinci bölümde ise alanları 136 metrekare olan 12 adet 3+1’ler ile alanları 138 metrekare olan 24 adet 2+1’ler bulunuyor. İkinci bölümde yer alanlar hemen teslim ediliyor.

Bodrum merkeze ve marinaya yakınlığıyla dikkat çeken  Karia Evleri’nde yüzme havuzları, rekreasyon alanları, atıksu artıma sistemi ve otopark göze çarpan donatılardan.

Bostancı İnşaat’ın yaşam verdiği Karia Evleri’nde villalar 500 bin TL ile 650 bin TL arasında satışa sunulurken, diğer konutlar 185 bin TL ile 300 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Firma, konut bedelinin yüzde 35’ini peşin alıyor. Kalan kısım için 35 ay sıfır faizle vade yapıyor. Buna göre peşinatlar 64 bin 750 TL’den, taksitler ise 3 bin 435 TL’den başlıyor.

Fiyatı: 185.000 TL- 650.000 TL

www.bostanciinsaat.com

3-  GÜNDOĞAN

GERÇEK BİR REZİDANS KONFORUNDA YAŞAMAK
bluebodrum1
My Blue Residence, sosyal alanlar açısından oldukça iddialı bir proje. Lüks tasarıma sahip yüzme havuzu, spor alanları, çocuk havuzu, güneşlenme terası, fitness salonu, havuz bar, sauna, yürüyüş parkuru, bilardo masası, masa tenisi, langırt, çamaşırhane, video oyunları,
petanque, çocuk kulübü ve mini golftan oluşan oldukça geniş bir yaşam alanı yaratılan projeyi yaşama geçiren isim ise Önderler ve Park Yapı Ortak Girişim Grubu.

Denize yaklaşık 1 kilometre mesafede yer alan My Blue Residence, 19 bin metrekare alan üzerinde 38 blokta 87 konut olarak tasarlandı. Alanları 77 metrekare olan 2+1’ler ile 114 metrekarelik dublekslerden oluşan projenin en albenili konut bölümünü ise  mega-dubleksler
oluşturuyor.  Alanları 228 metrekare olan konutlar; 3 oda, açık mutfak salon ve 3 banyo olarak  Yapımcı firmanın,  konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyen müşterilerine yüzde 5 indirim yaptığını, ama taksitle satın almak isteyenler için de yüzde 25 peşinat ve yılda iki kere üç ayda bir yüzde 20 ödeme ve geriya kalan  yüzde 35’lik kısmın da teslimatta ödendiğini belirtelim.

Henüz inşaat aşamasında olan projede, yaşam Şubat 2011’de başlayacak.

Fiyatı: 400.000 Euro- 450.000 Euro

www.mybluebodrum.com

4- KONACIK

İŞ DÜNYASIYLA YAKIN OLMAK İSTEYENLERE

EN MÜTEVAZİ
bodrum_excel_villa
Özellikle iş dünyasının ilgi gösterdiği yerlerden biri olan Konacık, bugünlerde villa projelerinin en gözde mekanlarından. Excel Life da bunlardan biri. Toplamda 24 konuttan meydana gelen Excel Life’ta 18 normal konutun yanı sıra altı adet villa yer alıyor.

5 bin 700 metrekarelik alanda inşa edilen bu mütevazi projede 80 metrekarelik 2+1, 97 metrekarelik 3+1 ve 135 metrekare olan 4+1 villalar yer alıyor.  Yapımcı firma Excel Villa, konut bedelinin tamamını peşin ödemek isteyenlere yüzde 10 indirim uyguluyor. Bunun dışında  yüzde 30 peşinatla tüm bankalardan konut kredisi kullanılabiliyor.

Bodrum’a 1.5 kilometre mesafede olan Exel Life, denize ise 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor. 7/24 güvenlikli olan projedea yüzme havuzu ve otopark da mevcut.Bu arada Exel Life’ın yüzde 50’si satılmış durumda.

Fiyatı: 72.000 Euro- 165.000 Euro

www.excelvilla.com

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


Yukarı Geri Ana Sayfa